O firmie

Witamy serdecznie i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.

Możemy zapewnić, że wybór firmy Madex Magdziarz Sp. J to bardzo dobra decyzja. Proszę zauważyć że najlepszy dowód na wiarygodność naszej firmy zawarty jest w samej nazwie. Magdziarz to nazwisko właściciela, który bez obaw umieścił je w nazwie firmy.  Taka odważna autoryzacja jakości naszych usług swoim nazwiskiem podparta jest dyplomami platynowego partnera nadanymi przez wiodących producentów urządzeń fiskalnych.

W świecie urządzeń fiskalnych istniejemy praktycznie od samego początku pojawienia tego typu urządzeń  w placówkach handlowych. Pod opieką naszych specjalistów z ogromnym doświadczeniem jest już ponad 20000 kas i drukarek fiskalnych. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym indywidualnym podejściem do każdego klienta. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby  i doradzamy proponując jak najlepsze rozwiązania techniczne i finansowe oraz zapewniając przyjemne i bezstresowe szkolenie.

Naszą specjalność  to rozwiązywanie często trudnych problemów związanych z odczytem i wyrejestrowanie dowolnego typu urządzeń fiskalnych a także nierzadko wymagające dużego doświadczenia instalacje drukarek fiskalnych czy POSÓW.

Zapraszamy także do nas, jeśli macie Państwo jakikolwiek problem czy utrudniony kontakt ze swoim serwisem.

Jesteśmy jedyną firmą, która zapewnia 5 lat pełnej gwarancji (włącznie z akumulatorami) na polecane przez nas  wybrane modele kas i drukarek  fiskalnych.

Dbamy również o przestrzeganie ustaw związanych z użytkowaniem kas fiskalnych jak np. przegląd co dwa lata, numer ewidencyjny na widocznym miejscu kasy, pomoc przy staraniu się o zwrot przez Urząd Skarbowy części kosztu instalacji kasy. Pomagamy również w razie konieczności znaleźć najdogodniejszy dla Państwa sposób finansowania zakupu kasy a nawet sami finansujemy taki zakup w systemie ratalnym lub leasingowym.

Objęci jesteście Państwo opieką od pierwszego dnia instalacji kasy aż do końca jej użytkowania. Przez 24 godziny czuwamy nad prawidłowym działaniem urządzeń zakupionych u nas nie pobierając żadnych opłat za takie wsparcie techniczne.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na bezpośrednim spotkaniu.

MADEX to nowa era usług

O firmie - Serwis

SERWISUJEMY

O firmie - naprawa

NAPRAWIAMY

O firmie - Urząd Skarbowy

POMAGAMY W US

O firmie - Szkolenia

SZKOLIMY

Shopping Cart