O firmie

​Witamy serdecznie i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Możemy zapewnić, że wybór naszej firmy to bardzo dobrą decyzja, ponieważ istniejemy w świecie urządzeń fiskalnych praktycznie od samego początku pojawienia się tego typu urządzeń w placówkach handlowych. Pod opieką naszych specjalistów z ogromnym doświadczeniem jest już ponad 15 000 kas i drukarek fiskalnych od najstarszych takich jak Omron (1996 r.), Optima czy Opal Eurofisu, do najnowszych urządzeń online wiodących obecnie firm dystrybucyjnych na naszym rynku. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym indywidualnym podejściem do każdego klienta. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i doradzamy proponując jak najlepsze rozwiązania techniczne i finansowe oraz zapewniamy przyjemne, bezstresowe szkolenie.

Jedną z naszych wyjątkowych propozycji dla Państwa jest możliwość wynajmu kas fiskalnych online już od 150 zł netto miesięcznie. W tej cenie zapewniamy internet, fiskalizację, szkolenie, 24 godzinny serwis oraz okresowe przeglądy techniczne. Jest to bardzo wygodna opcja pozwalająca zapomnieć o wszelkich problemach związanych z użytkowaniem kas online. Oczywiście w każdej chwili możecie Państwo wykupić takie urządzenie na własność.

Naszą specjalnością jest między innymi rozwiązywanie często trudnych problemów związanych z zamknięciem i wyrejestrowaniem urządzeń fiskalnych w Urzędzie Skarbowym. Prosimy śmiało o kontakt w tej sprawie, a zamkniemy każdą kasę czy drukarkę fiskalną nawet najstarszego typu. Zapraszamy także do nas, jeśli macie Państwo jakikolwiek problem czy utrudniony kontakt ze swoim serwisem. W każdej sprawie związanej z urządzeniami fiskalnymi chętnie Państwu pomożemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznej, mailowej lub na bezpośrednim spotkaniu.

MADEX to nowa era usług

O firmie - Serwis

SERWISUJEMY

O firmie - naprawa

NAPRAWIAMY

O firmie - Urząd Skarbowy

POMAGAMY W US

O firmie - Szkolenia

SZKOLIMY

Po zakupie urządzenia lub obsłudze serwisowej wystaw swoją opinię, gdyż zależy nam na jak najlepszej pracy naszego zespołu.

MADEX jest wiodącym dystrybutorem urządzeń fiskalnych, urządzeń elektroniczno – informatycznych oraz zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę sektora handlowego i usługowego.

Sklep madeX: Kasy fiskalne, drukarki i terminale płatnicze

Prowadząc własny biznes oparty o sprzedaż detaliczną różnego rodzaju produktów, czy świadcząc różnego rodzaju usługi (np. hotelarskie), niezwykle ważna jest dokumentacja swojej działalności. W łatwym śledzeniu poszczególnych transakcji pomagają kasy fiskalne pozwalające wydać dowód zakupu klientowi, a jednocześnie uwzględnić kwotę sprzedaży (a także datę całej operacji) w systemie, co później ułatwi przygotowanie podsumowanie dnia czy rozliczenie. Urządzenia te mogą działać w pełni samodzielnie, dzięki czemu nie wymagany jest komputer PC czy laptop z odpowiednim oprogramowaniem.

W naszym sklepie internetowym można również wygodnie kupić kasy fiskalne online dla różnego rodzaju działalności działalności stacjonarnych, które specjalizują się w sprzedaży i stawiają na bezpośredni kontakt z klientem. Osoby chcące uzupełnić swojej stanowisko pracy znajdą u nas także drukarki fiskalne online, które można dostać również w punktach stacjonarnych w Warszawie, Katowicach i Łodzi. Poza sprzedażą urządzenia, pomagamy również we wdrożeniu systemu, stawiając tym samym na kompleksową obsługę.

Ograniczona przestrzeń wymusza stosowanie innowacyjnych rozwiązań, a jednym z nich są terminale płatnicze, które umożliwiają obsługę transakcji bezgotówkowych i można je wygodnie połączyć z różnego rodzaju peryferiami. Jednym z popularniejszych są drukarki fiskalne dla gastronomii, aptek, sklepów (np. kosmetyczek, fryzjerów, taxi, firm budowlanych), a także innych działalności skupionej wokół sprzedaży detalicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń w sklepie online.

Shopping Cart