Sklep madeX Katowice – kasy fiskalne, drukarki i terminale płatnicze

Prezentujemy bogatą ofertę urządzeń fiskalnych renomowanych producentów. Wiemy, jak duże znaczenie dla efektywnego ewidencjonowania sprzedaży oraz spełniania obowiązków podatkowych ma urządzenie wysokiej jakości. Właśnie dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjny sprzęt, który sprawdzi się w każdej branży.  

Katowice – Oddział

ul. Żelazna 17C parter , 40-851 Katowice
(Biurowiec C)
Godziny otwarcia:
PN-PT 10:00 – 17:00

Sklep madeX to pełen profesjonalizm i merytoryczna pomoc, którą zapewniamy na każdym etapie współpracy. Oferujemy wysokiej jakości kasy fiskalne, drukarki oraz terminale płatnicze, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Oprócz samego urządzenia nasi kontrahenci mogą liczyć na wsparcie i pomoc prawną przy fiskalizacji oraz uzyskiwaniu dofinansowania z właściwego Urzędu Skarbowego. Doradzamy, jaki model sprawdzi się najlepiej oraz wykonujemy prace serwisowe – zarówno w ramach gwarancji, jak i po niej, a także obowiązkowe przeglądy okresowe.

Kasy fiskalne Katowice

Oferujemy niezawodne i trwałe kasy fiskalne – Katowice to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Dysponujemy szeroką gamą produktów, które zyskały uznanie na rynkach krajowych i zagranicznych, między innymi PosNET i Elzab. Bez względu na profil prowadzonej działalności, mamy wszystko, czego potrzebują nasi klienci – dedykowane rozwiązania z bazami towarowymi dla dużych sklepów, a także mobilne kasy fiskalne dla osób świadczących usługi i jednoosobowych działalności gospodarczych. Oferta sklepu obejmuje również kasy fiskalne online – Katowice to miasto, w którym funkcjonuje wiele branż wykorzystujących to rozwiązanie. Kancelarie prawne, salony kosmetyczne i fryzjerskie, taksówkarze – to tylko kilka przykładów pokazujących elastyczność naszych produktów.  

Drukarki fiskalne Katowice

Sterowane przez interfejs drukarki fiskalne to duża grupa produktów z naszego sklepu internetowego. Dzięki nim z łatwością wypełnisz obowiązek podatkowy. Chociaż nie posiadają bazy towarowej, są potrzebne w wielu branżach – od gastronomii, po sklepy wielkopowierzchniowe. Oprócz sprzętu zapewniamy także profesjonalne oprogramowanie. Oferta madeX obejmuje najpopularniejsze modele, takie jak Emar Printo Line oraz Novitius Bono. Oferujemy fachową pomoc w instalacji drukarek fiskalnych na terenie Katowic i okolic, a także szkolenia z zakresu obsługi urządzenia.

Terminale płatnicze Katowice

Terminale to aktualny standard w szybkiej obsłudze płatności bezgotówkowych. Nasze produkty to modele stacjonarne (POS) oraz mobilne (mPOS), dostosowane do warunków zewnętrznych i pozwalające na sprzedaż w każdym miejscu. Oprócz standardowej funkcjonalności, oferowane terminale obsługują system BLIK i mogą być wzbogacone o dodatkowe akcesoria, na przykład pinpad. Sprzedajemy najlepsze na rynku terminale płatnicze – Katowice to miasto, w którym zakupisz je w niezwykle atrakcyjnej cenie, z dostawą pod wskazany adres.

Shopping Cart