Sklep madeX Łódź – kasy fiskalne, drukarki i terminale płatnicze

Rozumiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniej kasy fiskalnej. To niewielkie urządzenie jest niezbędne niemal w każdym sklepie lub przedsiębiorstwie usługowym. W zależności od profilu działalności może okazać się, że potrzebne będą kasy z dużymi bazami towarowymi i dodatkowym osprzętem lub wręcz przeciwnie – niewielkie rozwiązania mobilne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką i atrakcyjną ofertą.

Łódź – Oddział

ul. J.Kilińskiego 25, 90-205 Łódź
Lokal przy ulicy
Godziny otwarcia:
PN-PT 9:00 – 17:00

Indywidualnie traktujemy każdego klienta i sprzedajemy najwyższej jakości kasy fiskalne – Łódź i okolice to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Jesteśmy zorientowani na potrzeby przedsiębiorców i na każdym etapie realizacji zlecenia zapewniamy merytoryczne wsparcie. W zależności od profilu działalności, polecamy kasy fiskalne stacjonarne lub mobilne. Oferujemy również drukarki fiskalne i pomoc przy wyborze najkorzystniejszej oferty dla terminali płatniczych. Kupując u nas, zyskujesz bezpłatne porady fachowców, dedykowane oprogramowanie i akcesoria. Prowadzimy sprzedaż ratalną, a także zawieramy umowy o wynajem urządzeń fiskalnych.

Kasy fiskalne online Łódź

Jeżeli szukasz profesjonalnych rozwiązań dla swojego biznesu, sprawdź naszą ofertę. Dysponujemy urządzeniami czołowych marek, które wyróżniają się niezawodnością. Znajdziesz u nas kasy fiskalne Elzab, Forex, Datecs, Posnet oraz Novitus. Wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, na których nałożono obowiązek prawny nie tylko ewidencjonowania sprzedaży, ale również wysyłania danych fiskalnych bezpośrednio do CRK. Oferujemy kasy fiskalne online, które spełniają te wymogi. W naszym sklepie znajdziesz też specjalistyczne kasy fiskalne wykorzystywane przez taksówkarzy (umożliwiające połączenie z taksometrem) lub farmaceutów (dające opcje sprzedaży leków). Na uwagę zasługują również rozwiązania mobilne oraz te z ekranami dotykowymi.

Mobilność, niewielkie wymiary, kompaktowa obudowa, wydajne baterie to atrybuty proponowanych narzędzi pracy. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się na stoiskach targowych, parkingach, hurtowniach, restauracjach i wszędzie tam, gdzie transakcja kupna-sprzedaży musi zostać zarejestrowana zgodnie z wymogami prawa podatkowego. Kasy fiskalne online w Łodzi oferujemy w różnych konfiguracjach i parametrach technicznych. Niezależnie jednak od wybranego modelu każdy kupujący otrzyma wysokiej jakości urządzenie spełniające wszystkie wymagane normy techniczne i standardy bezpieczeństwa dla tej klasy produktów.

Drukarki fiskalne Łódź

Oprócz samodzielnych kas fiskalnych, w naszej ofercie znalazły się również drukarki fiskalne. Sterowane przez interfejs komunikacyjny drukarki nie mają wbudowanej bazy towarowej i sprawdzą się w połączeniu z innymi urządzeniami dedykowanymi dla sprzedawców oraz usługodawców. Prezentujemy najpopularniejsze modele, takie jak Emar Printo oraz Elzab K10, które zapewniają intuicyjną obsługę i minimalną awaryjność. Dla drukarek fiskalnych prowadzimy serwis, także pogwarancyjny. Pomagamy w fiskalizacji urządzeń i dopełnieniu formalności przed właściwym Urzędem Skarbowym.

Bogata gama modeli pozwala na optymalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa i specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej. W sklepie madeX można zamówić online urządzenia pracujące z pojedynczą kasą, jak i rozproszonych wielostanowiskowych sieci niezbędnych do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania większych placówek detalicznych. Sprzedawane drukarki fiskalne wyróżnia multikomunikacja, która umożliwia obsługa interfejsów USB, WiFi, BT. Do tego należy dodać wyświetlacze z funkcją prezentowania reklam, mocne procesory i duże pamięci RAM. Wszystko to sprawia, że sprzęt jest wykorzystywany przez firmy z Łodzi działające w wielu sektorach i branżach gospodarki narodowej.

Terminale płatnicze Łódź

Do coraz popularniejszych rozwiązań należą terminale płatnicze. Łódź to miasto, w którym prowadzimy sprzedaż tych wygodnych urządzeń. Zarówno modele stacjonarne POS, jak i mobilne mPOS zapewniają szybką i wygodną obsługę bezgotówkowych transakcji. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo każdej operacji oraz pozwalają na płatność kartą lub BLIKIEM. Do grona popularnych rozwiązań zaliczają się na przykład czytniki Ingenico w wersji z pinpadem lub bez, a także zestawy terminal + kasa fiskalna. Korzystna cena i wysoka jakość oferowanych urządzeń to jedne z wielu powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty.

Jednym z przejawów cyfryzacji gospodarek i społeczeństw jest obrót bezgotówkowy. Coraz częściej transakcje kupna-sprzedaży zawierane są przy pomocy cyfrowego pieniądza i rozwiązań proponowanych przez bankowość elektroniczną. Znajdujące się w sklepie madeX mobilne terminale płatnicze pozwalają na obsługę kart zbliżeniowych, chipowych i magnetycznych. Dzięki tym urządzeniom klienci mogą także bezpiecznie i szybko zapłacić smartfonem, zegarkiem czy opaską w ramach usług BLIK czy Google Pay. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy z kasami i rejestrowania operacji na potrzeby fiskalne. Wszyscy przedsiębiorcy z Łodzi i okolic zainteresowani nabyciem tych produktów oferujemy wsparcie zakupowe i fachowe doradztwo.

Shopping Cart