Kasa fiskalna na raty

Kasa fiskalna na raty to korzystne rozwiązanie zarówno w przypadku zakupu nowego urządzenia, jak i wymiany kasy rejestrującej dawnego typu na kasę fiskalną online. Urządzenia fiskalne na raty w naszym sklepie to najnowocześniejsze modele wszystkich wiodących polskich producentów – w korzystnym modelu opłat, bez utraty dofinansowania z Urzędu Skarbowego.

Rata tylko 99 zł netto miesięcznie za kasę fiskalną?

Funkcjonalna i tania kasa fiskalna – raty a możliwość zakupu najlepszych urządzeń

Dla mniejszych przedsiębiorstw, zwłaszcza dla jednoosobowych działalności gospodarczych, nowa kasa fiskalna to stosunkowo duży wydatek. Okresowe wymienianie kas jest jednak koniecznością – zwłaszcza w związku z obowiązkiem prawnym stosowania kas fiskalnych online, który obejmuje coraz szersze grupy przedsiębiorców.

Często ważna dla sprawnego funkcjonowania sklepu lub zakładu usługowego jest zmiana kasy na wygodniejszą w użytkowaniu, bardziej atrakcyjną wizualnie dla klientów, wyposażoną w większy wyświetlacz, drukującą paragony szybciej i wyraźniej. Jeśli interesuje nas nowoczesna kasa fiskalna, raty dają możliwość zakupu także bardziej kosztownych urządzeń bez konieczności poniesienia dużego wydatku jednorazowego. Kupno kasy fiskalnej na raty nie zawsze wiąże się przy tym z utratą możliwości dofinansowania z Urzędu Skarbowego. Do głównych zalet zakupu kas fiskalnych w naszym sklepie należą:

  • brak znacznego, jednorazowego wydatku na zakup urządzenia,
  • możliwość wyboru droższych, bardziej zaawansowanych technologicznie modeli kas,
  • elastyczne, zróżnicowane okresy finansowania,
  • niskie koszty comiesięcznych rat,
  • pełne finansowanie kosztów urządzenia – włącznie z podatkiem VAT,
  • przy wyborze właściwego modelu finansowania ratalnego – możliwość zachowania ulgi podatkowej na zakup kasy,
  • doradztwo i pomoc w zakresie spraw urzędowych związanych z zakupem ratalnym kas.

Nowoczesna kasa fiskalna na raty – najciekawsze modele kas online

Kasa fiskalna na raty, która umożliwia otrzymanie dofinansowania z Urzędu Skarbowego, to w przypadku większości branż wyłącznie kasa działająca online – łącząca się bezpośrednio z Centralnym Rejestrem Kas. W sprzedaży ratalnej oferujemy najciekawsze modele tego rodzaju urządzeń – tak niewielkie kasy mobilne czy drukarki fiskalne, jak i najnowocześniejsze urządzenia wyposażone w ekrany dotykowe i zintegrowane z tabletami.

Kasa Datecs WP-50 Online

Datecs WP-50 Online to nowoczesna, mała kasa fiskalna wyróżniająca się dużą uniwersalnością zastosowań – sprawdza się doskonale zarówno jako kasa stacjonarna, jak i jako kasa mobilna. To urządzenie fiskalne chętnie wybierane przez firmy usługowe – fryzjerów, kosmetyczki, przedsiębiorstwa budowlane i remontowe, mechaników samochodowych, wulkanizatorów, prawników i lekarzy. To, że kasa Datecs WP-50 Online tak dobrze nadaje się do rejestracji sprzedaży usług, wiąże się także z jej dodatkowymi funkcjonalnościami – pozwala ona na łatwą sprzedaż usług rozliczanych czasowo. Stosować mogą ją więc salony gier, parkingi, wypożyczalnie i place zabaw.

Kasa Farex PRO 300 Online

Urządzenie fiskalne firmy Farex spełnia wszystkie wymogi nowych regulacji prawnych. To niewielkie urządzenie przeznaczone przede wszystkim dla średnich punktów handlowych. Mobilna kasa fiskalna PRO 300 wyposażona została w bardzo szybki mechanizm drukujący, a dzięki prostemu sposobowi ładowania papieru zapewnia wygodę i oszczędność czasu. Urządzenie to wyróżnia nowoczesny design i wysoka funkcjonalność. Wyposażono je w wyświetlacz graficzny LCD wysokiej rozdzielczości oraz 6 portów komunikacyjnych. Baza towarowa 100 000 PLU wystarcza w zupełności na zaprogramowanie wszystkich produktów. 

Kasa Nano Online

Miniaturowa kasa Nano Online to, ze względu na swoją niską cenę i niewielkie rozmiary, najchętniej wybierane urządzenie fiskalne w Polsce. Powstała ona na bazie szeroko znanej kasy Nano, do której wprowadzono funkcję działania online – zachowując jednak prostotę użytkowania, niezawodną technologię oraz ergonomiczny projekt klawiatury i obudowy. Kasa ta stosowana jest chętnie przez małe sklepy oraz firmy usługowe (prawnicy, lekarze, branża beauty). Ze względu na swoją lekkość, sprawdza się doskonale jako kasa mobilna – stosowana w sprzedaży przenośnej oraz w świadczeniu usług w domach klientów. Pozwala na to również pojemny akumulator kasy Nano Online.

Kasa Link Online

Kasę fiskalną Link Online wyróżnia wygodna, szeroka klawiatura, która zapewnia szczególnie komfortową pracę. Ergonomiczna i kompaktowa jest również obudowa tej kasy. Urządzenie cechuje elegancki, nowoczesny i atrakcyjny dla klientów wygląd. Doskonałe są także jej parametry techniczne – kasa Link Online pracuje w oparciu o nowoczesną platformę sprzętową, która opiera się na systemie operacyjnym Linux. Pozwala ona na zwiększenie mocy obliczeniowej oraz bezpieczeństwa danych.

Drukarka Deon Online

Drukarka fiskalna Deon Online przeznaczona jest zwłaszcza do sprzedaży mobilnej oraz dla sklepów, w których powierzchnia lady jest ograniczona. Sprzedaż mobilną ułatwia znacznie podświetlana klawiatura urządzenia – kasy używać można nawet w całkowitej ciemności. Pojemna bateria pozwala na wydruk do 3000 paragonów. Inną funkcjonalnością sprawiającą, że Drukarka Deon Online to doskonała kasa mobilna, jest silikonowe zabezpieczenie obudowy. Drukarkę można stosować nawet w trudnych warunkach atmosferycznych – w jej pracy nie przeszkadzają mrozy oraz opady deszczu i śniegu. Urządzenie jest odporne na zalanie, przypadkowe uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia.

Kasa One Online

Kasa One Online produkcji polskiej firmy Novitus zaopatrzona jest w duży, niezwykle wygodny w użytkowaniu ekran dotykowy. Jest przy tym bardzo efektowna – sprawdza się tam, gdzie konieczny jest atrakcyjny design, np. w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych i sklepach odzieżowych. Urządzenie umożliwia też łatwą integrację z aplikacjami sprzedażowymi oraz ich personalizację. Szczególnie przydatne jest również w lokalach gastronomicznych – wyposażone zostało w zaawansowane funkcje przeznaczone specjalnie dla gastronomii. To jedno z najnowocześniejszych urządzeń fiskalnych na rynku – kasa wspiera system chmurowy NoviCloud. Pozwala nie tylko na szybkie drukowanie czytelnych paragonów, ale też całościowo wspiera procesy sprzedażowe. Umożliwia wystawianie faktur i korekt, raportowanie stanów magazynowych, dodawanie notatek oraz ID klientów.

Kasa Next Online

Kasa Next Online należy do najnowszej generacji urządzeń fiskalnych. Jej działanie opiera się o znany z telefonów komórkowych system Android. Zintegrowana jest ona z tabletem, który umożliwia bezdotykową obsługę urządzenia – tablet zaopatrzony jest w duży, 7-calowy ekran. Wyposażona jest także w bardzo wygodną klawiaturę sprzętową. Podobnie jak kasa One Online, kasa Next Online działa w systemie chmurowym i wyposażona jest w zaawansowane funkcje dla gastronomii. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, urządzenie to z powodzeniem zastępuje złożone systemy POS.

Czy zakup kasy fiskalnej na raty uniemożliwia otrzymanie dofinansowania?

Pierwszy zakup kasy fiskalnej oraz wymiana standardowej kasy fiskalnej na urządzenie działające online wiążą się z możliwością uzyskania dofinansowania z Urzędu Skarbowego. Dofinansowanie to przybiera formę ulgi podatkowej o wysokości nie wyższej niż 700 złotych i 90% ceny urządzenia. Dokumentem koniecznym do uzyskania dofinansowania na zakup kasy fiskalnej jest faktura sprzedaży, która zawiera całkowity koszt urządzenia. Oznacza to, że dofinansowanie można uzyskać dopiero po zapłaceniu ostatniej raty.

Ograniczenie to nie dotyczy jednak zakupu na raty finansowanego pożyczką. Zakup kasy fiskalnej na raty bez utraty dofinansowania jest więc możliwy, konieczne jest jednak skorzystanie z właściwej formy sprzedaży ratalnej. Wymogi te spełnia każda oferowana w naszym sklepie kasa fiskalna – raty umożliwiają więc otrzymanie dofinansowania z US. Wszystkim, którzy zdecydują się na zakup kas fiskalnych w naszym sklepie, gwarantujemy pełne doradztwo i pomoc w załatwieniu wszystkich związanych z zakupem kas fiskalnych na raty spraw urzędowych.

Shopping Cart