Przechowywanie środków płatniczych w firmie. Czy warto postawić na szufladę kasową?

szuflada-kasowa

Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się usługami lub sprzedażą towarów, to bez wątpienia masz świadomość, jak ogromnie ważne jest odpowiednie zabezpieczenie zarobionych środków. Przechowywanie gotówki jest znacznie łatwiejsze, jeżeli posiadasz nowoczesne kasy fiskalne, do których może zostać podpięta szuflada kasowa pozwalająca na wygodne zbieranie utargu w miejscu, do którego trudno się dostać niepowołanym osobom. Być może nadal masz wątpliwości czy to odpowiednie rozwiązanie? Przekonaj się, że trudno o lepsze zabezpieczenie zarobionych pieniędzy!

Spis treści

Środki płatnicze pod kontrolą

Zapoznając się z naszą ofertą, możesz na własne oczy przekonać się, jak praktyczne rozwiązania oferuje wysokiej klasy szuflada kasowa. To więcej niż tylko zabezpieczenie – to praktyczny sposób na znaczące usprawnienie i ułatwienie codziennej pracy. Zdajemy sobie sprawę, że być może sprawdziłeś już wiele sposobów na przechowywanie gotówki. Jeżeli okazały się niezadowalające, to podłączenie do kas fiskalnych wyposażenia do ochrony pieniędzy może okazać się rozwiązaniem, którego poszukujesz. Odpowiednio dobrane warianty pomogą Ci zaoszczędzić wiele czasu podczas rozliczania klientów oraz szybciej podliczyć utarg.

Jedną z głównych zalet tych solidnych konstrukcji jest możliwość połączenia z kasami fiskalnymi wielu producentów – nawet w przypadku niekompatybilności problem może być z reguły rozwiązany zwykłą przejściówką. Szuflada kasowa będzie dzięki temu otwierała się za każdym razem podczas drukowania paragonu. Przechowywanie gotówki w ten sposób znacząco zmniejsza ryzyko kradzieży, a praktyczne wewnętrzne przegrody pozwalają znacznie łatwiej posegregować banknoty i monety według nominałów czy nawet waluty. Odkryj pełnię możliwości tego wyposażenia, zapoznając się z naszym asortymentem!

szuflada-kasowa-do-przechowywania-gotowki

Przechowywanie środków płatniczych w firmie – najczęstsze błędy

Wielu przedsiębiorców – nawet takich posiadających już doświadczenie w branży – często ma kłopot z wyzbyciem się nawyków, które mogą niekorzystnie wpływać na efektywność pracy czy bezpieczeństwo zgromadzonych środków. Niejednokrotnie uważają, że zamiast inwestować w szufladę kasową, wystarczy trzymać środki na półce pod ladą czy przy sobie. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku małych biznesów. Nawet jeżeli w pełni wykorzystują możliwości nowoczesnych kas fiskalnych, to nadal unikają skuteczniejszych metod przechowywania gotówki. Tymczasem praktyczne wyposażenie pozwala na większy komfort pracy, a także poprawę bezpieczeństwa i wydajności obsługi.

Szuflada kasowa, czyli sposób na bezpieczne trzymanie gotówki

Niezawodne rozwiązanie, jakim jest szuflada kasowa od Madex to skuteczny sposób na ochronę przed kradzieżą zarówno w czasie pracy sklepu czy lokalu, jak i po godzinach. Solidne zabezpieczenia chronią niepowołane osoby przed dostaniem się do wnętrza pojemnika – nawet pracownicy w wielu przypadkach muszą najpierw nabić paragon, żeby otworzyć kasetkę z gotówką. Dzięki temu przechowywanie jest bezpieczne, lecz mimo to bez negatywnego wpływu na szybkość pracy. Kasy fiskalne połączone z nowoczesnymi zabezpieczeniami są powszechnie stosowane między innymi w marketach – zaufanie dużych sieci do tego rozwiązania jest potwierdzeniem jego jakości. 

bezpieczne-przechowywanie-gotowki-w-sklepie

Szuflada kasowa a kasa fiskalna – jak ją dopasować?

Główne aspekty, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem konkretnego modelu to kompatybilność z używanymi kasami fiskalnymi oraz możliwości, jakie oferuje sama szuflada kasowa. W wielu przypadkach warto postawić na rozwiązania wyposażone w wiele przegródek, pozwalających na wygodne segregowanie wielu nominałów gotówki czy też obcych walut. Kluczowe będzie także znalezienie wariantu, który da się podłączyć do posiadanej kasy bez konieczności wykorzystania wielu przejściówek. 

Kasy fiskalne i inne rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w naszym sklepie. Znajdziesz tam wszystko, czego możesz potrzebować do usprawnienia pracy w swoim przedsiębiorstwie. Inwestycja w bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania codziennych zadań to zawsze dobrze wykorzystane pieniądze. Skontaktuj się z nami w razie wątpliwości! Poznaj bogatą ofertę kas fiskalnych, dopasuj odpowiednią szufladę kasową i już dziś postaw na bezpieczne przechowywanie gotówki. Zapraszamy!

Shopping Cart