Ingenico

Ingenico

W tej kategorii oferujemy lekkie, kompaktowe i komfortowe w użytkowaniu mobilne terminale płatnicze marki Ingenico. Urządzenia obsługują karty zbliżeniowe, magnetyczne, chipowe oraz technologię Blik, Google i Apple Pay. Czytelny kolorowy wyświetlacz, wydajna bateria o dużej pojemności, cicha drukarka, szybki wydruk paragonu, wygodny mechanizm wymiany papieru, współpraca z kasami fiskalnymi online – to kluczowe zalety sprzedawanych narzędzi typu POS (Point of Sale) do obsługi rozliczeń bezgotówkowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Terminal płatniczy Ingenico – wysokiej klasy urządzenie do obsługi obrotu bezgotówkowego

Finansowe transakcje elektroniczne stanowią jeden z elementów współczesnej gospodarki cyfrowej i digitalizacji usług. Przenośny terminal płatniczy Ingenico to klasyczny przykład innowacji technologicznej, która pozwala na bezpieczną obsługę obrotu bezgotówkowego. Urządzenie umożliwia szybką interakcję online między klientem a bankiem w ramach dokonywania rozliczeń pieniądzem wirtualnym.

Oferowane w sklepie artykuły Ingenico to wysokiej klasy urządzenia, które zwiększą konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku. Dzięki nim można sfinalizować transakcję z dowolnego miejsca na świecie w systemie 24/7/365 (24 godziny przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku). Terminale do bezdotykowej obsługi kart płatniczych, smartfonów, zegarków i elektronicznych opasek – to niezbędne narzędzia do zawierania operacji handlowych e-commerce. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką wszystkich produktów i składania zamówień.

Shopping Cart