Elzab

Elzab

W tym dziale znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych urządzeń dla przedsiębiorstw marki ELZAB. Kasy fiskalne, sklepowe drukarki paragonowe mobilne, ręczne czytniki kodu kreskowego typu 1D i 2D, szuflady z przegrodami do segregowania środków płatniczych według różnych nominałów – to przykłady sprzętu, który w dobrych cenach kupisz w naszych sklepach. W ciągłej sprzedaży mamy także wago-skanery tego producenta przeznaczone do zabudowy na stoiskach kasjerów, ladach i boksach kasowych. To wielozadaniowe produkty i bezpieczne rozwiązania technologiczne powszechnie stosowane w handlu i usługach. Oferowane wyroby usprawniają pracę oraz zwiększają ekonomiczną efektywność wielu procesów biznesowych. Poszczególne modele można zamówić online lub kupić w naszych stacjonarnych punktach sprzedaży w Warszawie, Katowicach i Łodzi

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Sklepowe kasy, drukarki, wagi, skanery i czytniki kodów kreskowych ELZAB – nowoczesne urządzenia fiskalne

Do rejestracji i obsługi transakcji handlowych polecamy kieszonkowe kasy fiskalne ELZAB. Wbudowane liczne złącza i porty komunikacyjne pozwalają na podłączenie sklepowej drukarki paragonowej, terminalu płatniczego, laptopa, skanera wyposażonego w czytnik kodów kreskowych z różnych nośników czy etykietującej wagi elektronicznej z czytelnym kolorowym wyświetlaczem LCD.

Wszystkie produkty dostępne w dystrybucji internetowej i stacjonarnej madeX to wysokiej klasy systemy fiskalne i nowoczesne rozwiązania sklepowe. Czytniki i skanery kodów kreskowych ELZAB, kasy, drukarki paragonowe i inne urządzenia tej marki sprzedajemy w supercenach!

Shopping Cart